ANASAYFA

Devlet Destekleri

Dünya ticaretinin serbestleşmesi ile global piyasada ve ülkemizde üretim daha artmış ancak rekabet kuralları daha da zorlaşmıştır. Bu noktada devlet desteklerinin önemi, özellikle özel sektör için önemli ölçüde artmıştır. Ülkemizde yatırımların artırılması, şirketlerin uluslar arası piyasaya açılmalarının sağlanması, pazar paylarını arttırılmasına yönelik ihracatın desteklenmesi, KOBİ’lerin desteklenmesi,  Ar-Ge faaliyetlerinin desteklenmesi gibi çok farklı amaçlara yönelik pek çok kurum tarafından farklı teşvik programları uygulanmaktadır. Özel sektörün rekabet gücünün arttırılması, kamu ve sivil toplum kuruluşlarının planladıkları projelerini uygun desteklerle gerçekleştirmesi için devlet destek sistemi her geçen gün kapsam ve bütçesel olarak büyümektedir.

Yatırımcının ve ihracatçının ihtiyacı olan profesyonel hizmet ve kurumsal yaklaşımla, işletmeleri bürokratik işlemlerle uğraştırmadan, para ve zaman kaybettirmeden, ihtiyacı olan desteği doğru belirleyip, işletmelerini güçlendirmeleri ve bir adım daha ileri taşımaları için çalışıyoruz.

25 yıldan fazla tecrübemizle, sanayicilerimizin, ihracatçılarımızın, yatırımcılarımızın, kamu ve sivil toplum kuruluşlarımızın, ulusal ve uluslar arası kurallar ve standartlar çerçevesinde, en iyi hizmet kalitesi ile yurtiçi ve yurtdışı kaynaklı destek ve hibelerden yararlanmaları için hizmet veriyoruz.

 

 

 


Fuar
yok
Mutlukent Mahallesi Mutlukoy sitesi 1948 sokak No:9 Umitkoy, Cankaya - Ankara, TR
Tel:+90 312 235 57 11 |
fuar@fuargezisi.com

+90-533 282 63 90
fuar-gezisi
1
tr
Yükleniyor.. Lütfen bekleyiniz.
1
51
devlet-destekleri
1
devlet-destekleri,,
1
51
ANKARA
sub

Fuar Gezisi Turizm, fuar iş gezileri düzenleyen bir firmadır. Sektörel yurtdışı pazar analizi, tedarik yönetimi ve projenin gerektirdiği diğer iş alanlarında hizmet sunmaktadır. İhracatçı birlikleri, sanayi ve ticaret odaları ve meslek kuruluşları aracılığı ile yurtdışı iş gezilerinde B2B ikili iş görüşmelerine yönelik yurtdışı firmalarıyla eşleştirme hizmeti vermektedir.
Phone: +90 533 282 63 90
Fax: +90 533 282 63 90
Email: fuar@fuargezisi.com
Mutlukent Mahallesi Mutlukoy sitesi 1948 sokak P.O. Box: 1948 Ankara 06100 Türkiye